Paslaugos


Ruošiame furšetus bei banketus įvairioms progoms. Atvykstame į šventės vietą su visais reikalingais indais ir tekstile. Pasirūpiname maistu, serviracija bei aptarnavimu. Esame pajėgūs paruošti 100 asmenų banketą/furšetą.

Meniu skiltyje galite rasti mūsų šventinės vakarienės meniu. Į jį įtrauktos 8 grupės šaltųjų patiekalų, karštieji patiekalai iš vištienos, kiaulienos, žuvies ir daržovių, užkandžių rinkiniai prie alaus, kava, arbata, sultys, stalo vanduo, mineralinis, vaisiai. Su šiuo paketu gaunate pilną stalo serviraciją bei aptarnavimą. Dešimčiai asmenų paprastai skiriama 10-12 skirtingų patiekalų, tad užsakius banketą 30-čiai asmenų, visų pasirinkimų bus po 3 lėkštes. Dėl detalesnės informacijos kreipkitės telefonu arba el. paštu.
Dirbame su konditere, kuri yra savo srities profesionalė.
Kūrybingi tortai bei desertai nustebins Jūsų svečius ne tik puikia išvaizda, bet ir nuostabiais skoniais.

Siūlome rinktis net iš 18- likos tortų skonių įvairovės! Žaismingi keksiukai atspindės Jūsų torto išvaizdą, panna cott’os pagyvins saldaus stalo spalvų gamą, popsiukai palepins mažuosius, o tartaletės nepaliks abejingo net ne saldumynų megėjo.

Desertų asortimentą su kainomis rasite meniu skiltyje.
Vis labiau populiarėjanti paslauga, kuri leidžia Jūsų svečiams pajusti šventinę nuotaiką nuo pirmųjų vestuvių akimirkų. Nebereikės įpareigoti šventės dalyvių nešti kraitį saldumynų ir plastmasinių šampano taurių. Viskas vyksta gražiau ir estetiškiau.

Mūsų padavėjų komanda atvažiuos su reikalingu inventoriumi, indais, taurėmis bei jūsų pasirinktais užkandžiais ar desertais. Jums ir Jūsų svečiams tereikės mėgautis burbuliukais ir gera kompanija. Dėl detalesnės informacijos kreipkitės telefonu arba el. paštu.
Daugybė klientų naudojasi šia paslauga, kuomet užsakomas tik maistas, be stalų serviravimo ir svečių aptarnavimo. Lėkštėse estetiškai pateikti šaltieji patiekalai galės keliauti tiesiai ant šventinio stalo, o karštieji patiekalai išliks karšti 3-4 val. šildomuosiuose marmituose.

Visą asortimentą su kainomis rasite skiltyje „Meniu“. Prireikus patarimo, skambinkite ar rašykite, mielai susitiksime aptarti Jūsų užsakymo. Maisto atidavimas kavinėje XXL CEPELINAI. Esant nedideliam užimtumui galimas ir pristatymas už papildomą mokestį.